W czawartek 19 listopada na zakończenie pobytu Znaków Miłosierdzia Bożego w naszej parafii została odprawiona Msza św. koncelebrowana przez ks. proboszcza Jacka Jaskiernię oraz ks. Romana Kanafka, kustosza obrazu i relikwii podczas peregrynacji w naszej diecezji.
Podczas homilii ks. proboszcz podkreślił, że słowa "Jezu ufam Tobie" pomagają nam wyrazić nasze uwielbienie Bożego Miłosierdzia i nasze dziękczynienie za tę wielką tajemnicę, jaką Bóg powierzył człowiekowi.

Kończąc homilię ks. Jaskiernia podziękował ks. Łukaszowi Piórkowskiemu, który głosząc rekolekcje przygotowywał nas do przyjęcia Znaków Miłosierdzia Bożego. - Podziękowania należą się również wszystkim wiernym za zanagażowanie i obecność podczas uroczystości - dodał ks. proboszcz z Żabnicy.