NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

4.04.2021 r.

1. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym tak pięknie przeżywamy święte Triduum Paschalne. Księżom za posługę w tych dniach, w szczególności w konfesjonałach. Siostrze, panu organiście, wszystkim, którzy ołtarz adoracji, grób Pański, posprzątali kościół i przystroili go kwiatami. Liturgicznej Służbie Ołtarza. Niech Zmartwychwstały spotka Was na drodze waszego życia jak uczniów idących do Emaus.
2. Msze w dzisiejszą Niedzielę są O 6:00 Rezurekcyjna, 7:30, 9:15, 11:00, 15:30 i 18:00
3. Zapraszamy dzisiaj na uroczyste Nieszpory świąteczne o godzinie 17:30.
4. W drugi dzień Świąt Wielkanocnych Msze święte będą o 7:00, 9:15 i 11:00.
5. Za tydzień obchodzić będziemy Niedzielę Miłosierdzia. Zachęcamy do odmawiania nowenny przed tym świętem.

Drodzy Parafianie i Goście
Pan Jezus przyjął cierpienie i śmierć krzyżową, za nasze grzechy, by nam pokazać, że Bóg „umiłował świat” i każdego z nas. Życzymy więc Wam takiej miłości, która umie się poświęcać; która rezygnuje dla drugiego nie oczekując nic w zamian; która znosi to w ciszy swego serca; która wie co najważniejsze i dąży do dobrego celu. Życzymy obfitości łask Bożych i Jego błogosławieństwa na każdy dzień i podjęty trud. Niech Zmartwychwstały Pan napełnia Wasze życie radością i nadzieją. Szczególną nadzieją, bo nadzieją zbawienia i odkupienia człowieka.